יום שלישי 10 דצמבר 2019   כניסה למערכת  
 מערכת שעות
כיתה   מערכת שעות   שינויים   מבחנים   אירועים    
מעודכן ל: 05.12.2019, שעה: 10:28, מסך: A33564
 הודעות
  • ניתן לראות את לוח השינויים באתר תלמה ילין, בלשונית "עדכוני מערכת"
  • תלמידים שזקוקים לחדר - נא להודיע על כך לפחות יומיים מראש, ולא ברגע האחרון! 



לוח מבחנים
שימו  - לוח המבחנים פורסם. ניתן להסתכל עליו בכל רגע נתון 
בקישור הבא


שלישי 10.12.19 

  • השיעורים עם רחל אברמוביץ' מבוטלים
  • יא'3 המבחן בתנ"ך (שעות 7-8) יתקיים בחדר 507 על חשבון שיעור חינוך

    חדרים שמורים
  • 107 - שמור (שעות 9-11) לאיל ישראי (יא'2)
  • 211 - שמור (שעה 1) לנמי פסי (יא'4)
  • 204 - שמור (שעות 8-9) לדניאל סולומונס (ט'2)
  • 115 - שמור (שעות 16:00 - 19:30) למרכז למוסיקה
  • 215 - שמור (שעות 10-12) למחזמר
  • 504 - שמור (שעות 6-9) למחזמר

 


רביעי 09.12.19  

  • חדרים שמורים
  • 107 - שמור (משעות 7-12) לנטע לבנת
  • 109 - שמור (שעות 7-122) למחזמר
  • 110 - שמור (משעות 1-6) לנטע לבנת

 


חמישי 12.12.19

  • י'3 המבחן בספרות (שעות 4-5) יתקיים בחדר 114 על חשבון שיעור לשון
  • י'4 - שיעור לשון עם שני (שעה 4), חינוך עם אליעזר (שעה 5), המבחן עם נדיה (פירוט מתחת) וביולוגיה עם איאן (שעה 8) יתקיים בחדר 108
  • י'4המבחן בתנ"ך (שעה 6 + הפסקה) יתקיים בחדר 108. ההפסקה תינן לאחר מכן (13:10 - 13:55)
  • יא' מתמטיקה - השיעור עם מאיר (שעות 3-5) יתקיים בחדר 211
  • יב' מוגבר - השיעורים עם רשל דרמון ורחל אברמוביץ' (שעות 3-4) מבוטלים

  • שכבה יב' - פעילות "בטיחות בדרכים" תתקיים בשני סבבים, על פי הלו"ז הבא:
    * 08:00 - 10:00 (שעות 1-3) - סבב 1 - יב'1 + יב'3 - נא לעלות להאנגר. הפסקה 10:00 - 10:15
    * 10:00 - 12:00 (שעות 3-6) - סבב 2 - יב'2 + יב'4 - נא לעלות להאנגר. הפסקה 12:00 - 12:30
    שיעור שישי מבוטל בשל המבחן במתמטיקה

  • יב' מתמטיקה המבחן יתחיל בשעה 12:30 בדיוק, ויתקיים בכיתות הבאות:
    203 - יב'1 + יב2
    206 - יב'3 + יב'4
    215 - ילדים עם תוספת זמן
    * הפסקה גדולה תינתן בין השעות 11:50 - 12:30. נא להגיע בדיוק בזמן!

    חדרים שמורים
  • 110 - שמור (משעות 10-12) לנטע לבנת
  • תיאטרון חדש - שמור (שעות 10-12) למחזמר

 


שישי 13.12.19 

  • שכבה ט' - בשעה הראשונה תלמדו כרגיל. לאחר מכן יתקיים יום מעגלי שיח. ניתן להוריד את הלו"ז מהקישור הזה
  • יא' קלאסית - השיעור עם טל זילבר (שעות 5-6) יתקיים בחדר 111
  • יא' קלאסית - השיעור ספרות המוסיקה עם אבנר חנני (שעות 7-8) יתקיים בחדר 203
  • יב'3 - שיעור אזרחות עם גיל (שעות 5-6) יתקיים בחדר 206

    חדרים שמורים
  • 107, 109, 110 - שמורים (שעות 4-8) למעגלי שיח

 


ראשון 15.12.19  

  • שכבה ט' - המבחן באנגלית (שעעות 5-6) יתקיים בחדרים הבאים:
    * 107 - ט'1
    * 203 - ט'2
    * 110 - ט'3
    * מוגבר - יצטרפו לכיתות האם שלהם
  • יב'1 - שיעור אזרחות עם יאיר (שעות 5-6) יתקיים בחדר 208

    חדרים שמורים
  • 110 - שמור (משעות 10-12) לנטע לבנת

 


שני 16.12.19 

  • ט' מואץ - השיעור עם דבורה (שעה 6) יתקיים בחדר 302
  • יא'3 - שיעור אזרחות עם יאיר (שעה 5) ספרות עם יובל (שעה 6) ואנגלית עם קורינה (שעות 7-8) יתקיים בחדר 114 
  • יא' אמנות - המבחן בתולדות האמנות (שעות 5-7) יתקיים במקביל לשתי הקבוצות, בחדרים 507 + 508

    חדרים שמורים
  • 109, 110, 111 - שמור (שעות 16:00 - 19:30) למרכז למוסיקה 
  • תיאטרון חדש - שמור (משעות 8-12) לנטע לבנת

 


שלישי 17.12.19  

  • חדרים שמורים
  • 114 - שמור (שעות 16:00 - 19:30) למרכז למוסיקה 

 


שישי 20.12.19 

  • שכבה יא' נמצאת ביום לימוד עצמאי בבית שלהם. לימודי השכבה מבוטלים 
    חדרים שמורים
  • 110 - שמור (שעות 13:00 - 15:00) למרכז למוסיקה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שחף מערכות מידע