יום רביעי 20 מרץ 2019   כניסה למערכת  
 מערכת שעות
כיתה   מערכת שעות   שינויים   מבחנים   אירועים    
מעודכן ל: 04.03.2019, שעה: 12:35, מסך: A33564
 הודעות
  • ניתן לראות את לוח השינויים באתר תלמה ילין, בלשונית "עדכוני מערכת"
  • תלמידים שזקוקים לחדר - נא להודיע על כך לפחות יומיים מראש, ולא ברגע האחרון!



מגמת אמנות - מצורפת מערכת לימי תערוכת הבוגרים. שינויים יופיעו בה אוטומטית, לכן שמרו את הקישור


יום שלישי - 19.03.19                  

בשל פורים, ישתנה סדר היום לחלוטין:

  • 09:00 - 10:00 - שיחה עם המחנכים בכיתות האם. יא'1 - בספריה
  • 10:00 - 11:00 - תחרות תחפושות והרקדה על הבמה בחצר
  • 11:00 - 12:00 - מסיבה עם ה-DJ החד-פעמי, שהטסנו במיוחד מחו"ל, נדב דפני. יהיו דוכנים, יהיו עוד דברים שאסור לי לגלות לכם כרגע, הרבה בגלל שאין לי מושג מה הם, יהיה כייף מאוד!

  • 12:00 - 14:30 - שכבה יא', המבחן במתמטיקה יתקיים בכיתות הבאות:
    יא'1 - 110
    יא'2 - 111
    יא'3 - 112
    יא'4 - 114
    5 + 4 + תוספות זמן - 508 
    נראה לכם?! פורים!

ילדים ומחנכים יקרים - בכל שנה, בתום הפורימון, הכיתות במצב קטסטורפלי. יש לכלוך רב ובלאגן, וצוות מנהלי המשק צריך לעבוד קשה בשביל להחזיר את המצב לקדמותו. אנא מכם, בסיום הפעילות דאגו שהילדים יסדרו את כיתות האם, תודה וחג שמח. 

  • חדרים שמורים
  • 107 - שמור (משעה 18:00 - 19:00) מאשה (יב'3)
  • 204 - שמור (שעות 9-10) למרכז למוסיקה

 


יום רביעי - שבת, ה-20.03.19 - 23.03.19    

  • חופש פורים 

 


יום ראשון - 24.04.19               

  • י'1 - השיעור מבוא לביולוגיה עם דקלה (שעה 2) יתקיים בחדר 208
  • יא' מוגברים - שימו לב, המבחן בביולוגיה יתחיל בשעה השלישית (מעבדת ביולוגיה)

    חדרים שמורים
  • 208 - שמור (משעה ) להקלטות של מגמת ג'אז יא' (אייבי, יא'4)

 


יום שני - 25.04.19               

  • השיעורים עם מורי האנגלית הבאים מבוטלים:
    * שרולין ורדי
    * קורינה וסרמן
    * דבורה ברהנולץ
    * ו...(י'4, אני שומע אתכם בקושי נושמים מרוב התרגשות) יואב חיים (whaaaat? )

    חדרים שמורים
  • 208 - שמור (משעה ) להקלטות של מגמת ג'אז יא' (אייבי, יא'4)

 


יום שלישי - 26.04.19               

  • י' מתמטיקה - השיעור עם דודי (שעות 1-2) יתקיים בחדר 208
  • יא' מתמטיקה - השיעור עם מאיר (שעות 5-6) יתקיים בחדר 302
  • יא' מחשבת - המתכונת (שעות 2-5) תתקיים בחדר 211
  • יא'1 - שיעור אנגלית עם ריטה (שעה 1) יתקיים בחדר קולנוע
  • יא'1 - שיעור לשון עם קשת (שעה 3) וחינוך עם ענבר (שעה 4) יעברו בקביעות לחדר 113
  • יב' מתמטיקה - השיעור עם רונית (שעה 4) יעבור לחדר 115 בקביעות
  • יב' קלאסית - המבחן בספרות (שעות 2-4) יתקיים בחדר 211
  • יב' מתמטיקה - השיעור עם יבגני (שעה 4) יתקיים בחדר 206

    חדרים שמורים
  • 206 - שמור (שעות 8-10) למרכז למוסיקה
  • 208 - שמור (משעה ) להקלטות של מגמת ג'אז יא' (אייבי, יא'4)

 


יום רביעי - 27.04.19               

  • חדרים שמורים
  • 208 - שמור (משעה ) להקלטות של מגמת ג'אז יא' (אייבי, יא'4)

 


יום חמישי - 28.03.19                  

  • ט'3 - שיעור אנגלית עם דון (שעה 7) יתקיים בחדר 208
  • יא' מתמטיקה - השיעור עם ליליאן (שעה 4 בלבד) יתקיים בחדר 215

    חדרים שמורים
  • 507 - שמור (שעות 10:30 - 12:45) לסדנת התפירה של שושי פאר והגימלאים

 


יום שישי - 29.03.19                  

  • ט'3 - שיעור ספרות עם רתם (שעה 1) והמבחן בביולוגיה (שעות 2-3) יתקיימו בחדר 109
  • יא'3 - שיעור ספרות עם יובל (שעות 1-2) יתקיים בחדר 111

 


יום ראשון - 31.03.19                  

 

  • יב' פיסיקה - המבחן המעשי בפיסיקה (שעות 1-3) יתקיים במעבדות פיסיקה וביולוגיה

 

שחף מערכות מידע