יום שלישי 18 פברואר 2020   כניסה למערכת  
 מערכת שעות
כיתה   מערכת שעות   שינויים   מבחנים   אירועים    
מעודכן ל: 11.02.2020, שעה: 11:48, מסך: A33564
 הודעות
  • ניתן לראות את לוח השינויים באתר תלמה ילין, בלשונית "עדכוני מערכת"
  • תלמידים שזקוקים לחדר - נא להודיע על כך לפחות יומיים מראש, ולא ברגע האחרון! 



לוח מבחנים

  • שימו  - לוח המבחנים פורסם. ניתן להסתכל עליו בכל רגע נתון בקישור הבא

  • שימו - מערכות השעות של מחצית ב', מעודכנות בדף זה. לשם צפיה בהן, יש להכנס ללוח המודעות (הדף הזה) דרך מחשב בלבד. מה עושים?
    א. גוללים למעלה
    ב. לוחצים על הלשונית "מערכת שעות" (בחלק העליון של הדף)
    ג. בוחרים את הכיתה שלכם מהתפריט בצד ימין (בחלק העליון של הדף)
    ד. לוחצים על "השבוע הבא" (02.02.20 - 07.02.20)
    ה. חוזרים על זה בכל פעם שאתם לא זוכרים איפה אתם נמצאים, מי אתם, לאיזה חדר נעלמו כולם, באיזו שעה מתחיל אחר כך ומתי נגמר לפני כן
    ו. את המערכת המעודכנת ניתן לראות גם במשו"ב

 


שלישי 18.02.20  

  • יא' מתמטיקה - המבחן ב-3 יח (טופס 801) יתקיים בספריה (בשעות 1-2). נא לא לאחר!
  • יא' מוגבר - שיעור ערבית עם איריס (שעות 9-10) יתקיים בחדר 204

    חדרים שמורים
  • 203 - שמור (15:00 - 19:00) לאורי דגן (יא'1)

 


רביעי 19.02.20 

  • ט' אמנות - סדנת האמנות עם מוטי (שעות 7-9) יתקיים בחדר 109
  • יא' אמנות - שיעור תולדות א' עם אביטל (שעות 9-10) יתקיים בחדר 107
  • יא' תיאטרון - שיעור תולדות עם חמוטל (שעות 9-10) יתקיים בחדר 108

    חדרים שמורים
  • 109 + 112 - שמור (16:00 - 19:00) למבחני קבלה - תיאטרון
  • 203 + 204 + 206 + 215 - שמור (15:30 - 19:00) למבחני קבלה - קלאסית
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • חדר קולנוע - שמור (משעה 16:30 - 20:00) למבחני קבלה - קולנוע
  • סטודיו B - שמור (16:00 - 20:00) למבחני קבלה - מחול

 


חמישי 20.02.20 

  • מתמטיקה י' - המבחן ב-3 יח' (טופס 801) יתקיים בשעות 1-2 בחדר 112. נא להגיע בזמן!
  • מתמטיקה י' - השיעור עם דודי (שעות 1-2) יתקיים בחדר 215
  • י'4 - שיעור לשון עם שני (שעה 4), חינוך עם אליעזר (שעה 5), תנ"ך עם נדיה (שעות 6-7) וביולוגיה עם איאן (שעה 8) יתקיים בחדר 115
  • יא' מתמטיקה - השיעור עם רונית (שעות 3-5) יתקיים בחדר 211
  • יא'' מתמטיקה -השיעור עם גיטה (שעות 3-5) יתקיים בחדר 208. נא לא להכניס מזון או שתיה לאולם!
  • יא' מוגבר - שיעור ספרות עם רחל (שעות 6-7) יתקיים בחדר 108
  • יא'2 - המבחן בתנ"ך עם ענבר (שעה 8) והיסטוריה עם רונית (שעה 9) יתקיים בחדר 110
  • שכבה יב' - המבחן באזרחות יתחיל בשעה חמישית (11:10) וימשך עד תום השעה השביעית (13:55). המבחן יתקיים בכיתות הבאות:
    * 203 - יב'1
    * 508 - יב'2
    * 215 - יב'3
    * 206 - יב'4
    לתלמידי מתמטיקה 5 יח', ההפסקה תינתן בשעה השביעית (13:15 - 14:55). נא לא לאחר!


    חדרים שמורים
  • 110 + 112 - שמור (16:00 - 19:00) למבחני קבלה - תיאטרון
  • 208 - שמור (משעה 15:00 -19:00) ליועד (יא'2)
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית

 


שישי 21.02.20

  • י' אמנות - שיעור תולדות עם פיטר (שעות 2-4) יתקיים בקביעות בחדר 508
  • יא'4 - שיעור חינוך (שעות 1-2) ושיעור תנ"ך עם ענבר (3-4) יתקיים בקביעות בחדר 203
    חדרים שמורים
  • 203 - שמור (שעה 3) לשירה גל (מייזם עריית גבעתיים)

 


ראשון 23.02.20 

  • ט'2 - שיעור ספרות עם שירה (שעות 7-8) יתקיים בחדר 208
  • שכבה י' - הלו"ז של פעילות המחלץ (שעות 1-5)  מופיע במסך שליד. ניתן להוריד אותו גם פה
  • יא' מתמטיקה - השיעור עם עמית (שעה 10) יתקיים בחדר 110

    חדרים שמורים
  • 208 - שמור (15:00 - 19:00) יונתן שושן (יא'3)
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • חדר קולנוע - שמור (15:30 - 19:30) למבחני קבלה - מגמת קולנוע
  • האנגר - שמור (18:30 - 22:00) למשה פילוסוף - שיחת הורים

 


שני 24.02.20  

  • שימו - הספריה תהיה סגורה היום
  • ט' קלאסי - שיעור ספרות המוסיקה עם משה (שעות 3-4) יתקיים בחדר 204
  • ט' ג'אז - שיעור תולדות עם דניאל (שעות 1-2) יתקיים בחדר 208
  • י'2 - שיעור היסטוריה עם רונית (שעה 2) ואנגלית עם דבורה (שעות 3-4) יתקיים בחדר 206
  • י' אמנות - שיעור צבע ג' עם טל (שעות 5-7) יתקיים בחדר 504
  • שכבה יא - הלו"ז של פעילות "יום שיא" (שעות 1-6) מופיע במסך ליד. ניתן להורידו גם מפה
  • יב' אמנות - הנחיה עם פיטר (שעות 9-11) תתקיים בחדר 504

    חדרים שמורים
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית

 


שלישי 25.02.20  

  • חדרים שמורים
  • 203 - שמור (15:00 - 19:00) לאורי דגן (יא1)
  • 206 - שמור (16:00 - 19:00) לאורן (יא'1)
  • 208 - שמור (15:00 - 19:00) למבחני קבלה - ג'אז
     

רביעי 26.02.20 

  • חדרים שמורים
  • 109 + 112 - שמור (16:00 - 19:00) למבחני קבלה - תיאטרון
  • 206 - שמור (15:00 - 19:00) יונתן שושן (יא'3)
  • 208 - שמור (15:30 - 19:00) למבחני קבלה - מוסיקה קלאסית

 


חמישי 27.02.20  

  • ט'1 - שיעור גיאוגרפיה עם שושי (שעה 3), שיעור כימיה עם אופיר (שעה 5) ושיעור מתמטיקה עם דודי (שעות 6-7) יתקיים בחדר 507
  • ט'2 - שיעור כימיה עם אופיר (שעה 3), שיעור אזרחות עם לי (שעה 5) ושיעור מתמטיקה עם גל (שעות 6-7) יתקיים בחדר 508
  • יא' מוגבר - שיעור מחשבת עם ירדן (שעה 7) יתקיים בחדר 107 
  • יא' מוגבר - שיעור ספרות עם רחל (שעה 7) יתקיים בחדר 109
  • שכבה יא' - המבחן במתמטיקה (שעות 3-5) יתקיים בכיתות הבאות:
    * 107 - יא'1 (3+4+5 יח' ללא תוספת זמן)
    * 108 - יא'2 (3+4+5 יח' ללא תוספת זמן)
    * 109 - יא'3 (3+4+5 יח' ללא תוספת זמן)
    * 115 - יא'4 (3+4+5 יח' ללא תוספת זמן)
    * 111 - תוספת זמן (4+5 יח')
    חזרה ללימודים רגילים בשעה 6. מחשבת וספרות מוגבר, בדקו מול רחל וירדן האם הלימודים מתקיימים בשעה שישית, או בשביעית בלבד.

    חדרים שמורים
  • 208 - שמור (15:00 - 19:00) לאורן (יא'1)

 


רביעי 04.03.20  

  • ט' אמנות - הסדנא עם מוטי (שעות 5-7) תתקיים בחדר 513
  • יא' אמנות - שיעור תולדות עם אביטל (שעות 8-10) יתקיים בחדר 109

    חדרים שמורים
  • 208 - שמור (15:30 - 19:00) למבחני קבלה - מוסיקה קלאסית
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית

 


חמישי 05.03.20  

  • חדרים שמורים
  • 209 - שמור (16:00 - 20:00) למבחני קבלה - תיאטרון
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית

 


חמישי 12.03.20   

  • חדרים שמורים
  • 209 - שמור (16:00 - 20:00) למבחני קבלה - תיאטרון

 


ראשון 15.03.20  

  • חדרים שמורים
  • 209 - שמור (16:00 - 20:00) למבחני קבלה - תיאטרון 

 


רביעי 18.03.20   

  • חדרים שמורים
  • האנגר - שמור (16:00 - 20:00) למבחני קבלה - האנגר

 


שישי 22.05.20   

  • יא' אמנות - שיעור פסול עם דוד (שעות 5-7) יתקיים בחדר 502

    חדרים שמורים
  • 107 - שמור (7:45 - 15:00) לעמותת "ינשוף"
  • 503 + 504 + 505 - שמור (7:45 - 15:00) לעמותת "ינשוף"
  • 511 + 512 + 513 - שמור (7:45 - 15:00) לעמותת "ינשוף"
שחף מערכות מידע