שבת 25 ינואר 2020   כניסה למערכת  
 מערכת שעות
כיתה   מערכת שעות   שינויים   מבחנים   אירועים    
מעודכן ל: 09.01.2020, שעה: 07:53, מסך: A33564
 הודעות
  • ניתן לראות את לוח השינויים באתר תלמה ילין, בלשונית "עדכוני מערכת"
  • תלמידים שזקוקים לחדר - נא להודיע על כך לפחות יומיים מראש, ולא ברגע האחרון! 



לוח מבחנים
שימו  - לוח המבחנים פורסם. ניתן להסתכל עליו בכל רגע נתון 
בקישור הבא

 


  אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא


פסטי, פסטי, פסטיבל, בוא איתי לפסטיבל 2020




חמישי 23.01.20  

  • י' מתמטיקה 5 יח' - שיעור תגבור עם עמית (12:30 - 14:30) יתקיים בחדר 108

  • בגרות במתמטיקה - הבגרות (משעה 12:00 והלאה) תתקיים בחדר 112
     
  • הרצאות וסדנאות

    09:00 - 10:30
  • הרצאה 1 - "לא באמת צבא" - איך ממשיכים לעסוק באמנות שלכם, גם במסגרת הצבאית, מאת בלו דוביצקי (חדר 107)
  • הרצאה 2 - "סדנת פיתוח קול ללא זמרים" - אוהבים לצרוח במקלחת? יופי, יופי, אבל לא הגיע הזמן שתפסיקו לענות את השכנים ותלמדו לשיר? מאת תמר סופר (חדר 108)

    9:30 - 13:00
  • סיור מודרך - הסיור בוטל בשל מזג האוויר

    11:00 - 12:30
  • הרצאה 1 - "מעגל שיח" - שיחה חופשית על מצבים והתמודדויות חברתיות בתלמה ילין, מאת הילה זוטא ואיילת רוזנברג (חדר 107)

    חדרים שמורים
  • 111 + 115 - שמור (8:00 - 12:00) למבחן במתמטיקה
  • מעבדת ביולוגיה - שמורה (09:00 - 13:30) ליעל שילדקראוט ושיעור תולדות

 


שישי 24.01.20  

  • חדרים שמורים
  • 111 - שמור (08:30 - 12:30) למוסיקה למחול (יא' יב')
  • מעבדת המחשבים - שמורה (משעה 1-8) למגמת האמנות

 


ראשון 26.01.20

  • הרצאות וסדנאות

    09:00 - 10:30
  • הרצאה 1 - "נטוורקינג - איך להקים ולשמור על מערכת הקשרים שלכם, כמנוע להצלחה". בסדנה נדבר על מיתוג אישי, שיווק עצמי, שפת גוף, יצירת קשר, ניהול סמול טוק ועוד נושאים רבים נוספים, מאת איילת גרדמן, מומחית בתקשורת בינאישית (חדר 107)
  • הרצאה 2 - "פיות, מכשפות ונסיכים - תפקידים מגדריים בסרטי דיסני" מאת נתנאל לביא (חדר 108)

    11:00 - 12:30
  • הרצאה 1 - "סדנת פלסטלינה", מאת גל לבנברג (חדר 107)
    הרצאה 2 - "מעגל שיח על תלמה ומסורת - היכן הם נפגשים", מאת נועה אריאל (חדר 108)

     
  • מחזמר - מגמת התיאטרון (יב). יוצג בהאנגר, בפני מגמת האמנות החזותית (13:00)!

    חדרים שמורים
  • 107 + 108 - שמורים (משעה 14:00 - 08:00 למחרת) כחדרי שינה ל-36 שעות של מגמת מחול
  • 111 + 112 - שמורים (כל היום) ל-36 שעות של מגמת מחול
  • 208 - שמור (15:00 - 19:30) למבחני קבלה - ג'אז

 


שני 27.01.20

  • חדרים שמורים
  • 111 + 112 - שמורים (כל היום) ל-36 שעות של מגמת מחול
  • חדר קולנוע - שמור (15:30 - 19:30) למבחני קבלה - קולנוע

 


שלישי 28.01.20

  • הרצאות וסדנאות

    09:00 - 10:30
  • הרצאה 1 - "סדנת הכנת פסטה" מאת ניבה אלוני. מספר מקומות מוגבל - יש להרשם בטופס המצורף. (חדר 107)
  • הרצאה 2 - "סדנת סלסלה", יש לבוא בנעליים נוחות, מאת קסניה תיכונוב מדריכת סלסלה (חדר 108)


    11:00 - 12:30
  • הרצאה 1 - "להבין כסף". איך הכסף בא לעולם?  מה אפשר לעשות איתו (חוץ משופינג)? ועד כמה המערכת הכלכלית העולמית שלנו באמת יציבה?, מאת גיל קליאן (חדר 107)

  • מחזמר - מגמת התיאטרון (יב'). יוצג בהאנגר, בפני מגמת קולנוע, ג'אז ומחול (13:00)!
  • ערב פתיחת תערוכות האמנות- תערוכת אמצע של שכבה י', ותערוכת ציורי המחווה של שכבה יא - תלמה ילין, 19:00

    חדרים שמורים
  • 111 - שמור (08:30 - 12:30) למוסיקה למחול (יא' יב')

 


רביעי 29.01.20  

  • סינמטק תלמה

    09:00 - 12:30 - הסינמטק מיועד לכל תלמידי המגמות ולמורים שמעוניינים בכך. במסגרת הסינמטק, נצפה בסרט באורך מלא, ונשוחח עליו בפן המקצועי, והפעם:

    "טומבוי" - בימוי: סלין סקיאמה, צרפת 2011 - בהנחיית רתם קידר (חדר קולנוע)

  • הרצאה מקדימה
  • הקרנת הסרט
  • שיחה לאחר הצפיה

    חדרים שמורים

  • 111 - שמור (08:30 - 12:30) למוסיקה למחול (יא' יב')

 


חמישי 30.01.20

  • בגרות בלשון - הבגרות (משעה 14:00 והלאה) תתקיים בחדר 215
     
  • הקרנות סרטי הגמר - מגמת הקולנוע. יוצג בסינמטק, ת"א, בשעה 10:00 - 15:00. הגעה ושחרור עצמאיים.

    חדרים שמורים
  • 112 - שמור (16:00 - 19:00) למבחני קבלה - תיאטרון

 


שישי 31.01.20 

  • מרתון הרכבי ג'אז - מגמת הג'אז. יתקיים בשעות 9:30 - 12:30 בחדרים הבאים:
    * 208
    * 206
    * 204
    * קולנוע
    * 209
    * ספריה
     

    חדרים שמורים
  • 111 - שמור (08:30 - 12:30) למוסיקה למחול (יא' יב')

 


  לאאאאאא, פסטיבל, אל תלללללך !!!


ראשון 02.02.20  

  • חדרים שמורים
  • 208 - שמור (15:00 - 19:30) למבחני קבלה - ג'אז
  • האנגר - שמור (משעה 19:00 - 21:00) למשה פילוסוף

 


שני 03.02.20 

  • בגרות באזרחות - הבגרות (משעה 12:00 והלאה) תתקיים בחדר 215
     
  • י' קלאסית - שיעור הרמוניה עם איגור (שעות 5-6) יתקיים בחדר 203
  • י' ג'אז - ביגבנד עם בנאקוט (שעות 10-11) יתקיים בחדר 206

    חדרים שמורים
  • חדר קולנוע - שמור (16:00 - 18:00) למבחני קבלה - קולנוע
  • 114 - שמור (16:00 - 19:00) למבחני קבלה - תיאטרון
  • 208 - שמור (15:00 - 19:30) למבחני קבלה - ג'אז

 


חמישי 06.02.20  

  • חדרים שמורים
  • חדר קולנוע - שמור (16:00 - 18:00) למבחני קבלה - קולנוע

 


שני 10.02.20  

  • י' ג'אז - ביגבנד עם בנאקוט (שעות 10-11) יתקיים בחדר 215

    חדרים שמורים
  • 208 - שמור (15:00 - 19:30) למבחני קבלה - ג'אז

 


שני 17.02.20  

  • יא'3 - שיעור אנגלית עם קורינה (שעות 7-9) יתקיים בחדר 114
  • יב' אמנות - שיעור תולדות ב' עם אביטל (שעות 7-8) יתקיים בחדר 507
  • יב' אמנות - הנחיה אישית עם פיטר (שעות 9-11) יתקיים בחדר 504

    חדרים שמורים
  • חדר קולנוע - שמור  (15:30 - 19:30) למבחני קבלה - קולנוע
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית

 


רביעי 19.02.20 

  • ט' אמנות - סדנת האמנות עם מוטי (שעות 7-9) יתקיים בחדר 109
  • יא' אמנות - שיעור תולדות א' עם אביטל (שעות 9-10) יתקיים בחדר 107

    חדרים שמורים
  • 112 - שמור (16:00 - 19:00) למבחני קבלה - תיאטרון
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית

 


חמישי 20.02.20 

  • יא'3 - שיעור אזרחות עם יאיר (שעה 10) יתקיים בחדר 203
  • יא'4 - שיעור היסטוריה עם רונית (שעה 10) יתקיים בחדר 114

    חדרים שמורים
  • 112 - שמור (16:00 - 19:00) למבחני קבלה - תיאטרון
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית

 


ראשון 23.02.20 

  • ט'2 - שיעור ספרות עם שירה (שעות 7-8) יתקיים בחדר 208
  • יא' מתמטיקה - השיעור עם עמית (שעה 10) יתקיים בחדר 110

    חדרים שמורים
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית

 


שני 24.02.20  

  • י' אמנות - שיעור צבע ג' עם טל (שעות 5-7) יתקיים בחדר 504
  • יא'3 - שיעור אנגלית עם קורינה (שעות 7-9) יתקיים בחדר 114
  • יב' אמנות - הנחיה עם פיטר (שעות 9-11) תתקיים בחדר 504

    חדרים שמורים
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית

 


רביעי 26.02.20 

  • חדרים שמורים
  • 112 - שמור (16:00 - 19:00) למבחני קבלה - תיאטרון
  • 208 - שמור (15:30 - 19:00) למבחני קבלה - מוסיקה קלאסית

 


רביעי 04.03.20  

  • ט' אמנות - הסדנא עם מוטי (שעות 5-7) תתקיים בחדר 513
  • יא' אמנות - שיעור תולדות עם אביטל (שעות 8-10) יתקיים בחדר 109

    חדרים שמורים
  • 208 - שמור (15:30 - 19:00) למבחני קבלה - מוסיקה קלאסית
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית

 


חמישי 05.03.20  

  • יא'3 - שיעור אזרחות עם יאיר (שעה 10) יתקיים בחדר 108
  • יא'4 - שיעור היסטוריה עם רונית (שעה 10) יתקיים בחדר 109

    חדרים שמורים
  • 511 + 514 - שמור  (13:45 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית
  • 507 + 508 - שמור  (15:00 - 20:00) למבחני קבלה - אמנות חזותית

 

 

 

 

 

 

 

 

שחף מערכות מידע