יום שני 23 אפריל 2018   כניסה למערכת  
 מערכת שעות
כיתה   מערכת שעות   שינויים   מבחנים   אירועים    
מעודכן ל: 22.02.2018, שעה: 15:21, מסך: A33564
 הודעות

הודעות המערכת מופיעות באתר האינטרנט של תלמה ילין: דף הבית -> עדכוני מערכת

תלמידים שזקוקים לחדר - נא להודיע על כך לפחות יומיים מראש, ולא ברגע האחרון!   


יום ראשון - 22.04.18        

  • י'4 - המבחן בהיסטוריה (שעות 8-9) יתקיים בחדר 206 
  • חדרים שמורים
    206
     - שמור ליונתן גורפינקל (שעות 11-12)
    107, 108, 109 - שמורים משעה 8 לישיבת הורים
     

יום שני - 23.04.18      

  • ט'1 - שיעור גיאוגרפיה עם שושי (שעות 5-6) יתקיים בחדר 111
  • י'2 - שיעור לשון עם מירי עבר בקביעות לשעות 1-2. שיעור היסטוריה עם לי, עבר בקביעות לשעות 3-4
  • יב'4 - שיעור תגבור בספרות עם ורד (שעות 3-5) יתקיים בחדר 107
  • יב' אמנות - שיעור תגבור בתולדות (שעות 6-8) יתקיים בחדר 113

  • חדרים שמורים
    111 - שמור בשעה השביעית, למשה אהרונוב


יום שלישי - 24.04.18       

  • ט'2 - שיעור שמיני עם לי מבוטל
  • שכבה ט' - במקום שיעור אנגלית (שעות 3-4) תשתתפו בסיור בתערוכת הבוגרים
  • ט' מתמטיקה - הקבוצה של עמית (שעות 6-7) תלמד עם ליליאן (108)
  • י' מתמטיקה - הקבוצה של עמית (שעות 1-2) תלמד עם רונית (114)
  • י'1 - שיעור אנגלית עם יואב (שעה 7) יתקיים בחדר 110
  • יא'2 - שיעור חינוך עם ליאב (שעה 6) יתקיים בחדר 110
  • יא'3 - שיעור היסטוריה עם מיכל (שעה 6) יתקיים בחדר 111
  • יא' מתמטיקה - שיעור מתמטיקה עם לילאן (3-5) יתקיים בחדר 115 
  • יב'3 - תגבור עם לי באזרחות יתקיים בשעות 7-8 בחדר 111
  • יב' מתמטיקה - שיעור תגבור עם יבגני (שעות 6-8) יתקיים בחדר הקבוע

  • בגרות בע"פ באנגלית - יב'
    הבגרות (שעות 1-7) תתקיים בחדרים הבאים:

    קולנוע, 203, 204, 206, 208, 215

    כל מי שאינו נבחן - נא להמנע מלעלות לקומה השניה, או להסתובב באגף זה של בית הספר, בשביל שלא להפריע לנבחנים - תודה 

     


יום חמישי - 26.04.18       

  • הלימודים מסתיימים לאחר השעה השמינית, בשל יום ההורים
  • ט' מתמטיקה - השיעור עם עמית (שעה 2) מבוטל 
  • י' מתמטיקה - הקבוצה של עמית (שעה 8 בלבד) תלמד עם רונית (114)
  • י' מואץ - שיעור אנגלית עם שריל (שעות 2-3) יקיים בחדר 108
  • יא' מואץ - שיעור אנגלית עם שריל (שעות 4-5) יקיים בחדר 208
  • יא' מתמטיקה - הקבוצה של עמית (שעות 6-7) תלמד עם רונית (203)
  • יב'3 - שיעור תגבור באזרחות עם לי (שעות 7-8) יתקיים בחדר 109

  • מתכונת במתמטיקה יב
    המתכונת מתחילה בשעה השניה, ותהיה בחדרים הבאים:
    203, 206, 215


יום שישי - 27.04.18       

  • מעגלי שיח - שכבה ט'
    בשל מעגלי השיח, סדר היום ישתנה כדלהלן
    שעות 1-2 - שכבה ט' תעלה להאנגר להרצאה בנושא הסכנות ברשת, מפי גלעד האן
    שעות 3-4 - צפיה בסרט, בכיתת האם (107, 108 בהתאמה. ט'3 - 215)
    שעות 5-6 - מעגלי שיח תלמידים - הורים, בכיתת האם

     
  • י'3 - שיעור ספרות עם ורד (5) ותנ"ך עם יובל (6) יתקיימו בחדר 110
  • י' קלאסית - שיעור תולדות המוסיקה עם אבנר (שעות 3-4) יתקיים בחדר 203
  • יא'1 - שיעור לשון עם מירי (שעות 3-4) יתקיים בחדר 109
     

יום ראשון - 29.04.18       

  • ט' מתמטיקה - הקבוצה של עמית (שעות 5-6) תלמד עם ליליאן (108)
  • שכבה י' - בשעות 8-9 תשתתפו בסיור מודרך בתערוכת הבוגרים של מגמת אמנות
  • י' מתמטיקה - השיעור עם עמית (שעות 3-4) מבוטל 
  • יא' מתמטיקה - השיעור עם עמית (שעות 1-2) מבוטל 
  • שכבה יב' - בשעות 12:00 - 13:15, תשתתפו בסיור מודרך בתערוכת הבוגרים של מגמת אמנות

  • חדרים שמורים
    208 - שמור לרשל דרמון משעה 8

     

יום שלישי - 01.05.18       

  • שכבה יא' - בשעות 13:00 - 14:15 תשתתפו בסיור מודרך בתערוכת הבוגרים של מגמת אמנות
  • יב' ביולוגיה - שיעור תגבור עם ציפי (שעות 1-3) יתקיים במעבדת ביולוגיה
  • יב' צרפתית - שיעור תגבור עם רשל (שעות 1-3) יתקיים בחדר 204


 יום רביעי - 02.05.18       

  • י' קלאסי - השיעור ספרות המוסיקה עם ישראל זומר, יתקיים בשעות 8:00 - 12:30 בחדר 203
     


 יום שישי - 04.05.18       

  • י' קלאסי - השיעור ספרות המוסיקה עם ישראל זומר מבוטל

 

שחף מערכות מידע